16:57 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Elena nis pushimet, ‘djeg’ me linjat (Foto)

Tashmë rrjetet sociale po vërshojnë nga fotografi të ‘nxehta’ të postuara nga pushimet verore e vende ekzotike.

Sigurisht janë femrat ato që bien në sy, teksa ekspozojnë linjat trupore.


Edhe modelja shqiptare Elena Lika, vjen e tillë në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.


Me bikini, e shtrirë afër një pishine ajo duket fantastike dhe tejet seksi./Indeksonline