23:06 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Oriola Marashi gjysmë e zhveshur provokon publikun

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi është një emër mjaft i kërkuar në fushën e modës madje edhe në arenën ndërkombëtare, kjo falë formave të saj, shkruan Indeksonline.

Oriola vazhdimisht është shfaqur e guximshme në paraqitjet e saj publike ku ajo nuk njeh limite,dhe vazhdimisht poston fotografi të nxehta për fansat.

Së fundmi ajo ka zgjedhur një veshje aspak të zakonshme duke e ekspozuar trupin e saj në formën më të mirë.

Kujtojmë që suksesi i Oriolës nuk ka të ndalur, para pak kohe ajo kishte sfiluar për markën e njohru ‘Guess’. /Indeksonline/

Mos i humb