23:24 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Oriola Marashi shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit (Foto)

Modelja e njohur nga Shqipëria, Oriola Marashi ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram.

Ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur, duke treguar më shumë se që duhet- shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Oriola shquhet për fizikun e saj seksi dhe joshës. Ajo poashtu nuk përton të provokojë ndjekësit e saj në Instagram./Indeksonline/