16:21 / E Premte, 23 Gusht 2019

Oriola në fustan të gjatë, me format ‘kall’

Oriola Marashi është një prej femrave më seksi shqiptare e cila asnjëherë nuk e lë anash ekspozimin e linjave.

Modelja e njohur, është tejet aktive në rrjetet sociale, ku edhe sjell fotografi që komentohen shumë, shkruan Indeksonline.

Edhe imazhi i fundit nuk ishte ndryshe, ajo u shfaq në një fustan të gjatë në të cilin kishte theksuar format e saj ‘bombastike’.

Përndryshe, ajo dukej mjaft joshëse dhe elegante./Indeksonline/

Mos i humb