19:37 / E Premte, 09 Mars 2018 / indeksADMonline

Ose Cavani ose Neymar, te PSG-ja një yll po ikë!

Ky edicion po duket të jetë i fundit për Edinson Cavanin te PSG. Sulmuesi uruguajas raportohet të ketë marrë vendim për largim në fund të edicionit. Lajmin e jep edhe prestixhiozja “Le Parisien”.

Raportet me Neymar është arsyeja që ka shtyer Cavanin të mendojë një destinacion të radhës në karrierë.

Cavani e ka porositur agjentin e tij që të shqyrtoi të gjitha ofertat në adresë të tij. Te PSG-ja aktualisht thuhet të jetë një situatë, duhet të zgjedhet mes Canait apo Neymar, dhe sigurisht se braziliani do të ishte më i dëshiruar./Indeksonline/

Temat: