75 Mall Live Search
11:39 / E Shtunë, 17 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dy super sulmuesit në listën e transferimeve të Napolit

Duke parë lëndimet e sulmuesit Milik, Napoli është në kërkim të një sulmuesi.

Edinson Cavani është emri i parë në listën e transferimeve të ekipit Italian, sidomos duke parë marrëdhëniet jo të mira me Neymar, transmeton Indeksonline.

Pas Cavanit, napolitanët i kanë vënë syrin sulmuesit të Lazios Ciro Immobile.

Ciro duket më i përshtatshëm duke e parë formën jetësore që po kalon dhe se e njehë më mirë Serien A. Po ashtu është në moshë është më i ri se sa Cavani.

Po ashtu miqësia me Lorenzo Insigne mund të jetë një shtysë për transferimin e italianit. Immobile dhe Insigne luajtën bashkë një kohë tek ekipi i Pescaras./Indeksonline/