16:54 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Ozil: Jam i lumtur te Arsenali dhe dua të qëndroj

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil nuk dëshiron të largohet nga Londra, edhe pse tifozët kanë bërë thirrje që gjermani të mos luaj edicionin e ardhshëm.

Ish lojtari i Real Madridit kishte nënshkruaru kontratë të re me klubin derisa trajner ka qenë Arsene Wenger.

“Kam edhe dy vite kontratë me Arsenalin dhe dua të qëndroj. Jam i lumtur këtu” deklaroi Ozil. /Indeksonline/