21:19 / E Premte, 08 Nëntor 2019

Pa grim dhe në të brendshme, Emina Çunmulaj shfaqet 100 përqind natyrale

Ajo asnjëherë nuk heziton që të shfaqet natyrale dhe të jetë vetvetja.

Modelja e njohur shqiptare , Emina Çunmulja vazhdimisht mundohet të transmetoj mesazhe pozitive dhe që ta duam vetën dhe ta pranojmë ashtu siç jemi, e këtë e bëri edhe një herë, shkruan Indeksonline

Ajo ka pozuar 100 përqind natyrale, duke u shfaqur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë, pa grim dhe tërësisht e thjeshtë.

“Goditi ata me 100 përqind reale”, ka shkruar Emina.

Ndryshe, modelja është e martuar dhe ka dy vajza./Indeksonline/

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌🏼

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on