22:41 / E Martë, 25 Shkurt 2020

Pacolli i përkushtohet familjes, shkon për pushime në Zvicër me djemtë e tij

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli aktualisht ndodhet për pushime me familjen e tij.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai ka bërë me dije se ndodhet në Zvicër, transmeton Indeksonline.

Përkrahë djemve të tij, ai thotë se po kalon ditë të paharrueshme.

“Ditët e paharrueshme me djemtë Isa, Diar dhe Arman në Sankt Moritz”, ka shkruar ai krahas fotografive. /Indeksonline/