19:45 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerina Racaj

Pacolli krenar me suksesin e fundit të Dua Lipës

Dua Lipa po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit, duke u radhitur në mesin e kënëgtëarëve më të famshëm në botë.

E, suksesit të saj të fundit, i është gëzuar edhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Ky i fundit ka shkruar për Duan një postim në FB:

“Pas 6 nominimeve Grammy, Dua Lipa është në mesin e yjeve me më së shumti nominime dhe në kategoritë më të rëndësishme. Të gjithë shqiptarët janë krenarë për këtë yll të madh”, shkruan Pacolli./Indeksonline