11:14 / E Diele, 02 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Pacolli përgëzon VV-në dhe LDK-në për punën e tyre të palodhur

Behgjet Pacolli ka përgëzuar LVV-në dhe LDK-në për marrëveshjen e cila u nënshkrua sot.

Ai më tutje tha se Kosovën e presin shumë punë dhe sfida, shkruan Indeksonline.

Postimi i plotë:

Pergëzoi VV dhe LDK për punën e tyre të palodhur derisa arritën konsensus për të qeverisur Kosovën së bashku për mandatin e tyre të ardhshëm. Kosovën e presin shumë punë dhe sfida…Urime e punë të mbarë!/Indeksonline/