22:32 / E Mërkurë, 30 Shtator 2020

Pogba sapo “theu ligjet e fizikës” me golin e shënuar kundër Brightonit

Vjen edhe goli i tretë në takimin e 1/8 së finales në takimin ndërmjet Brightonit dhe Man United

Golin e  tretë dhe të qetësisë për United e ka shënuar Pogba nga gjuajtja e lirë, ku edhe theu “ligjet e fizikës”, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:3.