15:13 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / indeksADMonline

Paguaj telefon me këste, në Zone Mobile

Zone Mobile vazhdon të ketë surpriza për klientët e saj.

Dyqani i njohur që ndodhet në Prishtinë ofron mundësi për blerje të telefonave të mençur me këste.

Këtë mundësi mund ta shfrytëzoni nëpërmjet Teb Bank dhe NLB, me garancion 12 muaj, dhe pagesën mund ta bëni deri në 24 këste.

Zone Mobile ndodhet në rrugën “Bill Clinton”, përballë te Santea. Numri kontaktues është 049480222./Indeksonline/