18:55 / E Mërkurë, 04 Tetor 2023 / S Z

Paketa Romantike vetëm në Flower Resort, mos e humbisni rastin

Flower Resort ka projektuar një Paketë Romantike, për të gjithë ata të cilët duan të bëjnë një arratisje romantike dhe të shijojnë momente të paharrueshme.

Paketa romantike përfshinë akomodim në dhomë  të dekoruar. Mëngjesin, Muzikë live në ambientet e restorantit.  Pishinë e brendshme, sauna, jakuzzi, hammam.

 Darkën me menu personale e cila përfshin: -Prosecco/Truffle me çokollatë në dhomë -Sallatë -2 lloje antipastash -Pasta -Pjatë kryesore me bazë mishi ose peshku.

Ëmbelsirë -Një shishe verë . Tavolinë të dekoruar me trëndafila dhe qirinj.

 Rezervo tani me një mesazh dhe përjeto një moment të paharrueshëm me njeriun tënd të zemrës.

 Telefono në numrin +355 67 604 0707

WhatsApp +355 67 604 0707⁣ 

Email: info@hotel-flower.com⁣ 

Web: www.flower-hotel.com 

Adresa: Rruga e Detit Golem