14:46 / E Hënë, 08 Tetor 2018 / indeksADMonline

Palestra e Rahovecit afër përfundimit

Punimet e filluara para 10 viteve të Palestrës së Sporteve në Rahovec janë afër përfundimit.

Projekti i financuar nga ministria e Kulturës Rinisë dhe Sporteve është në fazën përfundimtare dhe shumë shpejt pritet të përfundoj.

Një foto e publikuar nga KB Rahoveci shihet se është punuar në përfundimin e saj.

Kujtojmë se skuadra e basketbollit e Rahovecit ndeshjet si vendas i ka luajtur në Suharekë e Malishevë. /IndeksOnline/