10:55 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Pallto që është në trendi nga John Lewis, mund ta “zëvendësoni” me këto modele

Kjo pallto e John Lewis në këtë sezon është trendi.

Por nëse ju nuk keni mundësi që ta keni atë, atëherë ju mund të gjeni të ngjashme nga markat tjera më të lira.

Ngjyra pink, siç duket është njëra nga ngjyrat më trendi në këtë vjeshtë nga kjo markë dhe duket mjaft e lezetshme.

Shikoni disa nga modelet e më poshtme./Indeksonline/