07:56 / E Hënë, 16 Shtator 2019

Paloma Faith e mahnitshme në Javën e Modës në Londër

Ajo është e njohur për stilin e saj të deklaratave dhe zgjedhjet e çuditshme të modës.

Dhe Paloma Faith nuk zhgënjeu në zgjedhjen e saj të veshjeve ndërsa ajo ndoqi shfaqjen e Javës së Modës në Londër Ashish Spring / Verë 2020 në Sallën Seymour në Londër të Dielën, përcjellë Indeksonline.

Këngëtarja, 38 vjeç, ktheu kokën në një xhaketë xhakete të frymëzuar nga jelekët me grep, ndërsa u bashkua me pëlqimet e Ella Eyre në ngjarjen e famshme.

Paloma u dallua midis turmës në ansamblin e saj shumëngjyrësh, i cil dhe mëngët e gjata.

Ylli dukej e sigurt ndërsa pozoi në ngjarjen në veshjen e saj e cila merr frymëzim nga tekstili tradicional komod.

Paloma ishte në shoqëri të mirë në këtë aktivitet, me yllin e pop-it Ella Eyre, 25 vjeç, gjithashtu e pranishme./Indeksonline/