15:17 / E Enjte, 30 Maj 2024 / LB

Pamje/ Aksident i rëndë në Sekiraqë, përplasen dy vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Sekiraqë të Podujevës.

Në pamjet e siguruara nga IndeksOnlihe shihet se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura.

Në videot e mëposhtme shihet se policia dhe ndihma e shpejtë ende nuk kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Më poshtë pamjet: