11:21 / E Shtunë, 23 Qershor 2018

Pamje apokaliptike, çfarë ndodhi sot në orën 3 të natës në Tiranë?

Nata që kemi lënë pas ka qenë e mbushur me rruge, vetëtima e shkreptima në Tiranë.

Qielli është zbardhur dhe pak pas orës 3 të natës rruge të shumta kanë pushtuar kryeqytetin dhe rrethinat shqiptare, duke e bërë të  dukej si një situatë apokaliptike.

Qindra shkarkime elektrike kanë shqetësuar banorët, ndërsa reshjet e shiut nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës.

Më poshtë shikoni videot:

 

Rrufete pushtojne qiellin e Tiranes 1 on Vidnews.

Rrufete pushtojne qiellin e Tiranes 2 on Vidnews.

Rrufete pushtojne qiellin e Tiranes 3 on Vidnews.