09:22 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Pamje fantastike të Liqenit të Batllaves

Liqeni i Batllaves është një nga bukuritë e shumta që ka komuna e Podujevës, të cilat padyshim se  kërkojnë kujdes dhe mirëmbajtje.

Prandaj, këtë mëngjes ua sjellim një pamje nga ky liqen, ku vërtet është mahnitëse, shkruan Indeksonline.

Më poshtë foto: