19:21 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Pamje nga festa e ditëlindjes së Ajkës!

Vajza e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut, dje ka mbushur 2 vjec.

Ata i organizuan një festë të bukur e mjaft të madhe, shkruan Indeksonline.

Xhensila ndau imazhe nga ajo festë, ku shihet teksa mbizotëronte ngjyra rozë.

E veshur në një fustan të lezetshëm, Ajka po dukej si princeshë, e njëjtë ishte edhe Xhensila, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

“Nga c’ka kemi jetuar, keto jane vitet ma me Ajk te jetes sonë”, ka shkruar Xhensila.

View this post on Instagram

🧸💖

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Mos i humb