10:25 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018

Gjendet një person i vdekur në bjeshkët e Rugovës

Në fshatin Malaj në bjeshkët e Rugovës është gjetur pa shenja jetë një person.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Në vendngjarje ka dalë njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore.

Me vendim të prokurori trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion./Indeksonline/