07:32 / E Martë, 13 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Pamje të rënda: Dukej si shtatëzënë, gruaja heq tumorin me madhësi marramendëse (+16)

Lila Bai kishte shtyrë operacionin për shkak se nuk mund të paguante për të.

Ajo dukej si shtatëzënë, por në fakt kishte një tumor me madhësi 40×35 centimetra, shkruan Indeksonline.

Mjekët kanë deklaruar se nëse do ta kishte lënë edhe për pak kohë, tumori do të mund të shpërthente.

Është ende e paqartë nëse tumori ishte kancerogjene dhe po punohet që të zbulohet kjo./Indeksonline/