09:55 / E Shtunë, 27 Janar 2018 / indeksADMonline

Pantallonat më “In” të momentin! Po i veshin gratë në të gjithë botën (Foto)

Për disa arsyje ka raste kur një palë veshje pëlqehen nga shumë gra në të njëjtën kohë dhe për shumë pak kohë shndërrohen në trend.

Të tilla janë edhe pantallonat e gjatë të cilët po pëlqehen shumë nga femrat më mbarë botën.

Me gjatësi më të madhe te beli dhe me një kombinim të thjeshtë me ndonjë këmishë ose bluzë, për pak sekonda mund të dukesh shumë e bukur dhe me stil.

Përndryshe një palë të tillë mund ti gjesh me një çmim optimal prej 50 dollarëve./Indeksonline/