19:45 / E Mërkurë, 22 Gusht 2018 / indeksADMonline

‘Pantera e zezë’, e dëshmon që shtatëzania të bën më të bukur

Supermodelja Naomi Campbell është shtatzënë në moshën 48-vjeçare.

Mediat botërore raportojnë se modeli i famshëm ka mbetur shtatzënë në dekadën e pestë të jetës, dhe ndjehet mirë në muajin e katërt.

Lajmi i mirë në profilin e Instagram u njoftua së pari nga reperi i saj i zgjedhur Skept, i cili në korrik ndau imazhin e saj me ultratinguj me pasuesit e saj.

Fansat vendosën kartolina përshëndetëse nën njoftimin dhe pyesnin se kush ishte nëna e ardhshme.

Menjëherë pas këtij njoftimi, Naomi zbuloi se ajo ishte në një shtet tjetër dhe ishte gati për të lundruar në Detin Adriatik.

Modelja dhe reperi zyrtarizuan lidhjen gjysmë viti më parë.