08:18 / E Hënë, 02 Korrik 2018 / indeksADMonline

Naomi Campbell u bënë ta ktheni kokën me këtë pamje (Foto)

Naomi Campbell njihet për pamjen e saj dhe aktivitetet e saj në fushën e modës dhe së bukurës.

Kështu është dukur edhe herën e fundit në Paris, ku mori pjesë në dy ngjarje duke filluar me sfilatën nga “Tresors d’Afrique” dhe “L’Alchimie”.

Glamorous: Naomi transformed her former sleek straightened hairdo into a fun tousled curly look with a fringe

Ajo u pa e veshur në kostumin e zi dhe dukej shumë e këndshme teksa e kishte kombinuar me vathët dhe aksesor në qaf.

Successful: The supermodel knew how to work her best angles as she posed up a storm at both events

Naomi di t’i kombinojë shumë mirë veshjet dhe çdo herë bënë përshtypje me pamjen e saj./Indeksonline/

Stunning: The supermodel, 48, made sure she turned heads at the separate occasions for part of Haute Couture Paris Fashion Week, by rocking different bold outfits and hairstylesClassic: She added a pair of black diamond heels, statement hoops, a black silk choker and an array of necklacesStylish: For her first look, Naomi looked effortlessly chic in a fitted black suit, with fringe tassels on the arms