15:58 / E Martë, 12 Nëntor 2019

Para pasqyrës me gjoksin në ‘shesh’, Enca paralajmëron diçka të re

Enca dinë si të tërheqë vëmendjen dhe këtë e bën duke provokuar me veshjen dhe sjelljet.

Ajo ‘nxiti’ imagjinatën edhe me postimin e radhës që ka bërë së fundi në ‘InstaStory’ ku ka paralajmëruar filmi e saj të ri, shkruan Indeksoline

Enca përveç me projekte muzikore, së fundi ka marr pjesë edhe në një projekt filmik i cili do të filloj të shfaqet së shpejti.

Këngëtarja nga Shqipëria në një fustan super të shkurtë me premje të gjerë tek gjoksi, Enca ishte gati t’i tregonte të gjitha.

“Gjithashtu, filmi i ri është rrugës”, ka shkruar Enca.

Ndryshe, ‘Jealous’ mban titullin kënga e fundit e Encës./Indeksonline/