13:52 / E Premte, 15 Nëntor 2019

Para se të niset për në Amerikë, Ermali publikon “Foton e ditës”

Ermal Fejzullahu po bëhet gati që javën e ardhshme të ketë një turne në Amerikë. Shqiptarët që jetojnë në “tokën e premtuar” pritet që t’i ndiejnë e dëgjojnë nga afër hitet e djalit të Sabriut.

Por, si një i famshëm tejet familjar, Ermali ka publikuar një fotografi të ditës pranë nënës së katër fëmijëve të tij, gruas Arianës.

Fama, hitet, suksesi, familja dhe koncertët vazhdojnë ta bëjnë Ermalin si këngëtar tejet të dashur për publikun./Indeksonline/

Mos i humb