13:42 / E Hënë, 23 Korrik 2018 / indeksADMonline

Paraqitja fantastike e Rita Orës në Portugali (Foto)

Rita Ora po vazhdon koncertet dhe turet e saj anëmbanë botës.

Ajo së fundmi ka performuar para fansave të saj në Porto të Portugalisë, në të cilin shtet kishte kënduar për herë të fundit në vitin 2012.


Përmes llogarisë së saj Instagram ajo shfaqur momente nga ky event.


Si gjithnjë atraktive dhe plot stil, edhe kësaj radhe ajo nuk ka zhgënjyer.


Ndërsa mund të shihni edhe se si publiku mbajnë në duar fotografinë dhe mbishkrime për këngëtaren kosovare me famë botërore. Një spektakël i vërtetë./Indeksonline/