10:24 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa mahnit me dukjen në koncertin e fundit, yll që shkëlqen

Dua Lipa po vazhdon të jetë tejet aktive me koncerte muzikore.

Ylli kosovar që tashmë ka famë botërore, njënga emrat më të kërkuar, së fundmi ka performuar para fansave të saj në Chicago në kuadër të eventit ‘Jingle Ball’.

Përmes disa imazheve të shpërndara nga vet artistja, shohim pjesë nga perfomanca e saj, teksa ajo mahnit me paraqitjen.

Në një fustan të shkurtër ngjyrë të kaltër e çizme të gjata, Dua duket fantastike dhe tejet atraktive./Indeksonline/