17:26 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Paris Hilton pozon nudo për Shën Valentin (Foto)

E famshmja Paris Hilton gjithmonë di të befasojë.

Vitin e kaluar ajo mori një propozim për martesë nga partneri i saj, dhe tani ajo duket se ka vendosur t’i bëjë atij një surprizë pikërisht për ditën e të dashuruarve, shkruan Indeksonline.

Hilton ka shkëputur disa pamje nga projekti i saj i ri, që do të lansohet pikërisht me 14 shkurt.

Pozën e saj nudo, Paris e ka ndarë edhe me miqtë e saj në rrjetet sociale.

Hilton e shtrirë dhe e mbuluar me trëndafila vetëm në pjesët intime padyshim duket joshëse dhe seksi./Indeksonline/