10:55 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pasi u nda nga i fejuari, shfaqet Paris Hilton

Paris Hilton ka pësuar një zhgënjim në jetë pasi që u nda  nga i fejuari i saj, Chris Zylka.

Por, duket se pronarja e hotele “Hilton” e ka marr veten, duke dal në një festë të organizuar në Los Angelos të mërkurën.

Kokat e kthyera: trashëgimtari i hotelit, 37 vjeç, vendosi një shfaqje të çuditshme për bashin kur ajo u rrëzua në një bluzë të printuar leopardi dhe në skaj të lëkurës

37 vjeçarja u pa e veshur me një fund të shkurtë kombinuar me këmishën ngjyrë leopardi dhe çizmet e gjata.

Shfaqja e rrymës: Ylli i mëparshëm i Jeta e thjeshtë u rrit me magjepsjen me një miniskirt lëkure të kofshës dhe çizme të zeza të gjunjëve të zi në këmbë ndërsa ajo paraqiste me Rakelën

Ndryshe, Paris kishte nisur edhe përgatitjet për dasmën e cila sic duket nuk do të realizohet për një kohë./Indeksonline/

Çrregullimet romantike: Paris Hilton vuri në një fytyrë të guximshme në mes të dhimbjes së saj për të treguar mbështetjen e saj për palestrën e saj të stilistëve, Rachel Zoe, Palisades Village Holiday Festimi në Los Anxheles të mërkurën

Temat: