22:32 / E Premte, 10 Korrik 2020 / indeksADMonline

Pas hitit me Ledrin, Capital T ka një dilemë

Capital T solli bashkëpunimin e parë me reperi Ledri Vula dhe kënga u kthye në hit.

Por, Capital T më pas lansoj edhe pjesë e parë të albumit të katërt në karrierë “Skulpture”.

Ndërsa, tani reperi i njohur ka treguar se po planifikon lansimin edhe të një tjetër këngën e që sipas tij do të jetë mega hit.

“Kaniher vet vetës unë po i thom a me lshu edhe ni MEGA a mos pe tepron”, shkruan Capital T, ndërsa nuk ka dhënë më shumë detjae./Indeksonline/