22:15 / E Hënë, 06 Korrik 2020 / indeksADMonline

Pas kacafytjes pajtohen Son dhe Loris

Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Tottenhamit dhe Evertonit.

Gjatë shkuarjes në zhveshtore, ndodhi një kacafytje e papritur në mes të Son dhe Hugo Loris.

Mirëpo siç duket 15 minutat kanë ndikuar dhe duke dalë në fushë për pjesën e dytë dy lojtarët janë pajtuar.

Ata shihen duke u përqafuar, dhe duke se kanë harruar atë që ka ndodhur, transmeton IndeksOnline.

Kujtojmë që Tottenham është në epërsi minimale ndaj Evertoni 1:0.