16:44 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Pas Kemalit dhe Nihani, edhe Emir vendos të martohet (Foto)

Aktorët e serialit shumë të ndjekur “Dashuri e pafund” duket se e kanë bërë me fjalë të martohen njëri pas tjetrit. Pas Burak Özçivit i cili u martua këtë verë, një tjetër aktori i suksesshëm i kësaj telenovele ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

mirku

Kaan Urgancıoğlu, i njohur ndryshe si “Emiri”, është personazhi më interesant që ka pasur ky serial, madje roli i tij e ka bërë serialin edhe më të ndjekur. Mediat turke shkruajnë se aktori ka nisur përgatitjet e dasmës, por data dhe vendi se kurdo të mbahet ceremonia nuk dihen ende.

dasuci

Kaan Urgancıoğlu është i lidhur prej 3 vitesh me aktoren Zeynep Oymak. Ndonëse rrallëherë, dyshja kanë ndarë me ndjekësit edhe foto së bashku duke e bërë publike lidhjen, ndërsa për martesën, as njëri, as tjetri mesa duket nuk duan të prononcohen e me siguri do jetë një ceremoni private. Më poshtë fo të gjeni edhe disa foto të çiftit.

grun

grun

 

Temat: