21:56 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Pas Kolollit, edhe Kasami dhe Domgjoni gjejnë golin

Futbollistët shqiptar janë duke shkëlqyer në Superligën e Zvicrës.

Pas Benjamin Kolollit, i cili arriti të shënoj dhe të asistoj, golin e kanë gjetuar edhe Pajtim Kasami dhe Toni Domgjoni.

Domgjoni ka arritur të shnëoj golin e tretë për skuadrën e Baselit, ndërsa Kasami ka barazuar shiftar në ndeshjen që Sion po e luan kundër Servettes.

Kujtojmë që në Zvicër sonte po luhen ndeshjet e fundit të këtij stinori./IndeksOnline/