15:42 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Pas koncerteve, ky është destinacioni i pushimeve për Rita Orën

Rita Ora ka qenë mjaft e angazhuar në turneun botëror ‘Phoenix’ i cili ka përfshirë vende të ndryshme të botës.

Këngëtarja shqiptare, tashëm ka filluar disa ditë pushime dhe si destinacioni radhës është Bodrumi u Turqisë.

Rita në pushim ka udhëtuar së bashku me motrën e saj Elenën dhe miqtë e saj më të afërt.

29 vjeçarja nuk ka lënë anash as postimin e imazheve të ndryshme në bikini e që dukej në formë të shkëlqyer.

Ndryshe, pas pushimit Rita ka treguar se menjëherë do të fillojë angazhimet profesionale dhe punën për projekte të reja./Indeksonline/