15:28 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Pas martesës Gresa Behluli nis pushimet me burrin

Gresa Behluli njihet me disa projekte të suksesshme muzikore, mirëpo më shumë njihet si vajza e yllit të muzikës popullore Shkurte Fejza, shkruan Indeksonline.

Ajo para pak kohësh i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar. Dhe tanimë ajo ka zgjedhur që të pushojë, larg nga angazhimet me projekte të ndryshme.

Gresa në llogarinë e saj në Instagram ka zgjedhur që të publikojë pamje nga pushimet që po i kalon. /Indeksonline/