16:38 / E Enjte, 01 Dhjetor 2022 / Gj. Sh

Pas mbrojtësit të majtë edhe një sulmues largohet nga Ferizaji

Pas largimit të mbrojtësit të majtë, Gentian Emini, nga Ferizjai është larguar edhe një sulmues.

 Gëzim Rusi ka konfirmuar largimin nga klubi i Ferizajit, shkruan IndeksOnline.

“Faleminderit FC Ferizaj për këto kohë sa kaluam bashkë. Faleminderit kryesisë për korrektësinë ndaj meje, bashkëlojtarë dhe stafit të trajnerëve. Ju uroj suksese të mëtutjeshme. Me respekt Gëzim Rusi”, ka shkruar Rusi në Facebook./IndeksOnline/