11:56 / E Premte, 12 Korrik 2019 / indeksADMonline

Pas ndarjes, Irina Shayk gjenë këtë ngushëllim

Modelja e njohur me origjinë ruse Irina Shayk, njihet për bukurinë dhe format e saj gjithashtu njihet si një personazh majft i përfolur në mediat rozë për shkak të lidhjeve të saj me emra të njohur si Cristiano Ronaldo apo Bradley Cooper, shkruan Indeksonline.

Lidhja me aktorin Cooper së fundmi u përmbyll, duke i dhënë kështu fund një lidhje relativisht të gjatë dhe mjaft të përfolur.

Ata nuk arritën të vazhdonin më tej me lidhjen e tyre duke i dhënë fund, e duke vazhduar rrugët të ndarë.

Irina kohëve të fundit duket mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, kryesisht në Instagram ku publikon pamje të ndryshme.

Modelja po gjenë prehje në pamje të bukura të natyrës duke i  shijuar ato dhe duke i publikuar pamjet e tilla nëpërmjet rrjeteve sociale. /Indeksonline/