09:35 / E Hënë, 19 Gusht 2019

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper paraqitet me vajzën në krah

Aktori Bradley Cooper është parë me vajzën e tij dy vjeçare Lea, duke kaluar kohë në plazh, transmeton Indeksonline.

Teksa tashmë ai dhe nëna e vajzës së tij Irina i kanë dhënë fund lidhjes së tyre aktori dukej mjaft i lumtur me vajzën Lea De Seine Cooper në krah, teksa po bënin plazh në Ibiza të Spanjës.

Aktori 44 vjeçar e dëshmoi se po e shijon çdo moment të të qenit baba.

Ai u paraqit me një veshje të thjeshtë duke siguruar që e gjithë vëmendja të bije tek vajza e tij Lea. /Indeksonline/