11:09 / E Hënë, 05 Dhjetor 2022 / MSH

Pas Osmanit, edhe Kurti do të takohet me ambasadoren e USAID, McKee

Kryeministri i Republikës së Kosov ës, Albin Kurti, sot do të takohet me Ndihmës Administratoren për Evropë dhe Euroazi në USAID, ambasadoren Erin E. McKee.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit.

Takimi do të fillojë në ora 15:00.

Pas përfundimit të takimkit do të ketë deklarim për media.