09:13 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Pas pushimit të shkurtër në Zvicër, Haradinaj kthehet në Kosovë (Foto)

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj është rikthyer në Kosovë, pas një pushimi dy ditor në Zvicrës.

Shefi i ekzekutivit nga e hëna, së bashku me bashkëshorten, Anitën, dhe fëmijët vizituan qytetin e Cyrihut.

Kthimi i Haradinajt në Prishtinë konfirmohet edhe me anë të kësaj foto të siguruar nga “Indeksonline”.

/Indeksonline/Alban Muhaxheri/