10:30 / E Premte, 14 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Me shtrëngime duarsh, Thaçi arrin në seancën historike të Ushtrisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka arritur në seancën ku do të votohet Ushtria e Kosovës.

Me shtrëngime duarsh, Thaçi është përshëndetur me disa nga deputetët në sallë.

Më pas, ai ka zënë vendin para deputetëve bashkë me kryeministrin Haradinaj dhe gjeneralin, Rrahman Rama./Indeksonline/