22:52 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Pas shumë angazhimeve, kështu e kalon kohën e lirë Rita Ora

Rita Ora po përmbyll një vit me shumë suksese në karrierë.

Por, pas angazhimeve të shumta këngëtarja e njohur shqiptare ka gjetur kohë për tu relaksuar, shkruan Indeksonline.

Në një imazh në ‘InstaStory’, Rita e veshur në veshje sportive dhe pa grim ajo është argëtuar me miqtë e saj.

Kujtojmë që së fundi 28 vjeçarja morri pjesë eventin e njohur të modës “British Fashion Awards”./Indeksonline/

Temat: