75 Mall Live Search
23:57 / E Premte, 21 Qershor 2024 / FR

Pas shumë kohësh, Gigi ndan fotografi me të voglën e saj

Gigi Hadid është duke e shijuar në maksimum verën e saj dhe këtë gjë e tregoj më së miri një postim që supermodelja ka bërë së fundmi në rrjete sociale.

Ajo që mori vëmendjen e të gjithë postimit të bërë prej saj ishte vajza e vogël Khai, të cilën e ka me Zayn Malik.

Gigi është munduar ta mbajë sa më larg rrjeteve sociale vogëlushen, sakaq Khai mund të shihet duke u gëzuar në plazh, si dhe vrapuar nëpër pyje dhe duke u shoqëruar me nënën e saj, ndërsa dyshja ishin ulur pranë një pellgu të vogël.