16:24 / E Premte, 14 Qershor 2019

Pas Ulqinit, modelja e njohur viziton Kosovën!

Emina Çunmulaj prej ditësh po qëndron në vendi e lindjes, Ulqin.

Modelja e famshme pushimet verore i ka filluar pikërisht në bregdetin e Mali të Zi nga ku edhe ka sjellur imazhe dhe video të shumta, shkruan Indeksonline.

Pas Ulqinit, Emina ka gjetur kohë për të vizituar edhe Kosovës ku ajo ka qëndruar gjatë ditës së sotme.

“Mirë se vini në Kosovë” ka shkruar Emina në mbishkrimin e imazhit.

Emina e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Amerikë, ajo çdo herë me krenari tregon për prejardhjen dhe dashurinë që ka për vendin e lindjes./Indeksonline/