12:19 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Pasi e humbi La Ligën, Barcelona e humb edhe një lojtar

Klubit të Barcelonës nuk po i ndalen lajmet e këqija.

Pas fitores së Real Madridit mbrëmë, Barcelona ka marrë një tjetër lajm të keq, transmeton Indeksonline.

Klubi katalunas e konfirmoi se Samuel Umtiti është duke vuajtur nga disa dhimbje në gjunj dhe nuk dihet sa do të mungojë.

Umtiti që disa vjet është duke vuajtur nga lëndimet e shumta./Indeksonline/