23:55 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Pasi shkëlqeu në “Met Gala”, Kim Kardashian shfaqet në këtë fustan të verdhë (Foto)

Komentohet, kritikohet, shkruhet e stërshkruhet për të. Por në fund, gjithmonë del më e mira.

Kjo falë kujdesit kaq të madh që e ka me veshjen, mbathjet, grimin e flokët.

Kim Kardashian di si të prekë në “tel” ata që e duan dhe ata që nuk e duan, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja pas “Met Gala”, ku u vlerësua si ndër më të mirat me pamjen e saj, tani është shfaqur me një fustan ngjyrë të verdhë.

Me këtë fustan të Versace, ajo u fotografua pas një darke në një restaurant në”Chinatown”.

Ajo thjeshtë duket mahnitëse me këtë pamje, shkruan Indeksonline.


Ndërkohë në “Met Gala”:

 

/Indeksonline/