17:19 / E Enjte, 26 Mars 2020

Peja, kolona të gjata në kohën kur kalon ndalimi i qarkullimit

Kolona të gjata të veturave janë krijuar në qytetin e Pejës, pas orës 16:00, kur edhe është koha e “lirimit”.

Indeksonline ua sjellë disa pamje:

Ndryshe qeveria e Kosovës ka marrë vendim para tri ditësh që  nga ora 10:00 deri në orën 16:00,  dhe nga ora 20:00 e deri në ora 06:00 të ndaloj qarkullimin e njerëzve dhe automjeteve në tërë Kosovën.

Mos i humb